Hakkımızda

DOĞU TEL ÖRGÜ olarak bizler titiz ve duyarlı bir ekip çalışması ile başarılı işlere imza attığımıza inanıyor ve işimizin tüm inceliklerini müşteri memnuniyetini baz alarak yaptığımız çalışmalarımızı DOĞU PANEL ÇİT, DOĞU TEL ÖRGÜ, ve diğer çevre düzenleme sistemleri şeklinde gruplandırabiliriz.

DOĞU’DA PANEL ÇİT, DOĞU’DA TEL ÖRGÜ SİSTEMLERİNİN satışını ve montajını gerçekleştiren firmamız Muş ilimizin engebesine dayanıklı Boru Direk, Galvaniz Direk, Jiletli tel, Dikenli Tel gibi hizmetlerde kaliteli malzeme ile temiz işçiliği birleştirerek ucuz maliyeti ortaya çıkarmayı prensip haline getirmeyi başarmıştır. İşletmemiz güçlü teknik kadrosu ile Muş’ta PANEL ÇİT ve TEL ÖRGÜ sistemlerinde ilkeli hizmeti özverili iş temposu ile harmanlayarak kendine özgü güvenilir sağlam sistemler hazırlayıp müşteriye sunmaktadır.

Muş ilimiz ve tüm Doğu Bölge’sinde Panel çit  – Tel örgü; düşük maliyetli ve kolay düzenlenebilir bir yapıya sahip olmasından dolayı güvenlik sistemlerinin vazgeçilmez ürünüdür. Panel Çit ve Tel Örgü Sistemlerini binalardan işyerlerine okullardan otoyol kenarlarına site güvenliğini sağlamadan, spor tesislerine ve fabrika çevrelerine kadar birçok alanda kullanmaktayız. Panel Çit  ve Tel Örgü Sistemlerinde işlev ve isteğe bağlı olarak birçok çeşidimiz bulunmaktadır. Panel Çit ve Tel Örgü Sistemlerimizi  sadece Muş’ ta üretmek ve dizayn etmeyi  değil tüm Doğu, Güneydoğu ve hatta tüm Türkiye’ye ulaştırmayı hedefleyen firmamız PANEL Çit ve TEL ÖRGÜ Sistemleri adına hayvan barınakları için tel örgü, akaryakıt istasyonları için tel örgü, tarlalar için tel örgü, park ve bahçeler için tel örgü olmak üzere bir çok alanda hizmet sunmaktadır.

Panel Çit, Tel Örgü dendiğinde aklınızda yer edinebilmemiz için tüm uzman kadromuzla tel ve tel sistemlerimizde üstün kaliteyi ucuza mal etmeyi  misyonu belirlemiş olan firmamız; müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.

sertifika